• novintasfieqom@gmail.com
  • 02536650506

مشاوره رایگان حضوری و تلفنی

شرکت فنی مهندسی نوین تصفیه در محیطی امن ، مدرن و با کارگیری بهترین قطعات در طراحی و ساخت دستگاههای تصفیه آب (RO) در کنار پرسنلی مجرب و با سابقه در این رشته ؛ در اولین مرحله آماده ، ارائه مشاوره رایگان حضوری و تلفنی برای مشتریان خود در زمینه های مختلف تولیدی و صنعتی و کشاورزی است .
این مشاوره هم می تواند در محیط مدرن دفتر شرکت نوین و همچنین بازدید از کارخانه و آشنایی با اعضای این شرکت باشد و در گام بعدی بازدید از محل مورد استفاده دستگاه دوشادوش و همراه شما مشتری عزیز آماده همکاری است.
بهترین ، کاربردی ترین و کم هزینه ترین روش برای تصفیه آب مورد نیاز مشتریان اولین موضوع مدنظر متخصصین این شرکت است لذا اولین پیشنهاد این شرکت دیدار و آشنایی حضوری شما مشتری گرامی در جمع اعضای شرکت نوین تصفیه و بازدید از دستگاههای در حین ساخت است .

ما در جهت پیشرفت اهداف شرکت با به کار گیری پرسنل مجرب و متعهدو خلاق در زمینه طراحی و ساخت دستگاه تصفیه آب در تمام نقاط داخل و خارج از کشور در محیطی کاملا مدرن و حرفه ای و با به کار گیری بهترین قطعات در ساخت دستگاه ها تلاش داریم تا در اولین گام با ارج نهادن و‌شریک دانستن پرسنل حرفه ای در جهت تامین نیاز مشتری و‌رسیدن به اهداف شرکت بیشترین تلاش را داشته باشیم .