ما سلامتی شمارا تضمین میکنیم

  • Info@novintasfie.ir
  • 02536650506

نصب و راه اندازی دستگاه

بعد از انجام ۲ مرحله قبلی ( آنالیز ، طراحی و ساخت دستگاه ) زمان مرحله نصب و راه اندازی در محل مورد استفاده دستگاه آغاز می شود . پیشنهاد شرکت نوین تصفیه جهت نصب دستگاه تصفیه آب ، آماده سازی محلی سر پوشیده و تمیز برای نگهداری دستگاه و اصطکاک به مصرف کننده است تا دستگاه از گزند باد و باران و گرما و سرما و عوامل محیطی در امان باشد و بدین شکل به طول عمر قطعات دستگاه کمک می شود .
دستگاه بعد از ساخت توسط خود مشتری به محل برده می شود و در صورت آماده بودن محل طی ۴۸ ساعت بعد از حمل پرسنل شرکت نوین تصفیه برای نصب اقدام می کنند . در مرحله نصب کلیه لوله کشی ها و اتصالات از مخزن تولید آب ( چاه و … ) تا مخزن اولیه ذخیره آب خام ( غیر تصفیه ) تا دستگاه و بعد از آن تا مخزن ذخیره آب تصفیه شده به عهده شرکت می باشد . ( تمامی این موارد در متن قرارداد ذکر شده است ) .
بعد از نصب پرسنل ، دستگاه را جهت start اولیه آغاز می کنند که در صورت بروز مشکل احتمالی در محل حضور داشته باشند . بعد از نصب و شروع به کار دستگاه تا رسیدن به تولید و راندمان مناسب شرکت همراه شما مشتری عزیز می ماند تا به مرحله تولید بهینه آب برسیم .

 

کانال تلگرام نوین تصفیه

به روزترین مطالب نوین تصفیه

مشاوره رایگان

Info@novintasfie.ir

ساعت کاری نوین تصفیه

شنبه تا پنجشنبه - 8:00 - 17:00

قم، بلوار نواب صفوی

بعد از کوی 15