ما ضامن سلامتی شما هستیم
میدان آزادگان بلوار نواب صفوی بعد از کوی 11
ایران ،قم
novintasfie- reverse osmosis
novintasfie- reverse osmosis50
10

نوین تصفیه با بیش از 15 سال سابقه در طراحی و ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی  مفتخر به همکاری با بزرگان صنایع کشاورزی ، گلخانه داری ، مرغداری ، دامداری ، پتروشیمی در ایران می باشد.

برای طراحی و ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی نوین تصفیه با بررسی آنالیز آزمایشگاهی آب محل مورد نظر اقدام به طراحی و ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی می نماید.

نکته حائز اهمیت این است که دستگاه طراحی شده می بایست به میزان حداقل ظرفیتی که در قرارداد مشتری و سازنده ذکر می شود آب تصفیه خروجی داشته باشد.برای مثال اگر دستگاهی 50 متر مکعب ظرفیت داشته باشد باید 50 متر مکعب آب تصفیه شده خروجی داشته باشد.در صورتی که حجم آب خروجی کمتر از مقدار مورد نظر باشد طراحی و ساخت دستگاه اصولی نمی باشد.

برای داشتن خروجی متناسب اگر دستگاه 50 متر مکعب باشد حداقل نیاز به 100 متر مکعب آب ورودی دارد. در طراحی شاسی دستگاه از استیل 1.5mm و همچنین لوله کشی و اتصالات فشار ضعیف دستگاه از جنس upvc و برند پیم تاش کشور ترکیه می باشد و لوله کشی فشار قوی دستگاه استیل می باشد.

تمامی ممبران های استفاده شده در دستگاه فیلم تک امریکا می باشد و به صورت اورجینال به همراه بارکد استعلام تحویل مشتری می گردد.

مخزن پیش تصفیه دستگاه از جنس فایبر گلس و محصول کشور تایوان می باشد.

پمپ تزریق های دستگاه برند انجکتای ایتالیا می باشد.

فیلتر شنی جنس مخزن FRP و ساخت کشور تایوان می باشد.