ما ضامن سلامتی شما هستیم
میدان آزادگان بلوار نواب صفوی بعد از کوی 11
ایران ،قم
novintasfie- reverse osmosis50
novintasfie- reverse osmosis
10

تعهد کاری نوین تصفیه

نوین تصفیه متعهد است با توجه به نقش و مسئولیت خویش در جهت طراحی و ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی تمام مساعی و تلاش خویش را معطوف به استمرار کیفیت محصولات واحد تحت خدمت خویش بنماید و در صورت بروز مشکلات در کلیه مراحل اقدامات لازم را انجام دهد.

نوین تصفیه با پشتیبانی 24 ساعته و داشتن نیروی فنی فعال در هر ساعت از شبانه روز جهت خدمت رسانی  و رفع مشکلات احتمالی آمادگی کامل را دارد بنابراین شما می توانید در صورت بروز هر گونه مشکل در دستگاه تصفیه آب صنعتی با نوین تصفیه تماس حاصل فرمایید و طی نهایتا 24 ساعت از خدمات بهره مند شوید.خدمات نصب و راه اندازی دستگاه های تصفیه آب صنعتی توسط نوین تصفیه  بر عهده شرکت می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل فنی و یا هرگونه خطای انسانی از سوی پرسنل فنی بر عهده نوین تصفیه می باشد.

قابل ذکر است که در مقابل تعهدات نوین تصفیه شرکت خریدار نیز تعهداتی بر عهده دارد که در صورت انجام نگرفتن این تعهدات نوین تصفیه نمی تواند به تعهدات خود جامه عمل بپوشاند.

نوین تصفیه متعهد است قطعات استفاده شده در دستگاه مطابق قطعاتی باشد که در هنگام عقد قرارداد در مشخصات فنی دستگاه ذکر شده است.

لازم به ذکر است تمامی قطعات مورد استفاده اورجینال می باشد و دارای یکسال گارانتی یکساله است.